Przejdź do treści
10°CPowietrze: umiarkowane Biała: 90 cm bez zmian wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:00 · zachód 17:59
reklama

Chojniczanka Chojnice

II liga, sezon 2026/2027: 11. miejsce na 18, 15 pkt, bramki 19:19

Sezon: 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Podbeskidzie pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze PPWWRRWWPR

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1930
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Miejski Chojnice
Adres
ul. Mickiewicza 12, Chojnice
Pojemność
4 500 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Miejski Chojnice

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Marek Brzozowski Marek Brzozowskiod 07.2025

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze6511
Zwycięstwa224
Remisy213
Porażki224
Bramki zdobyte10919
Bramki stracone10919
Średnio zdobytych na mecz1,71,81,7
Średnio straconych na mecz1,71,81,7
Czyste konta101
Mecze bez strzelonego gola112
Najwyższa wygrana u siebie
3:1
Najwyższa wygrana na wyjeździe
1:5
Najwyższa porażka u siebie
1:4
Najwyższa porażka na wyjeździe
3:0
Najdłuższa seria zwycięstw
2 mecze
Najdłuższa seria remisów
2 mecze
Najdłuższa seria porażek
3 mecze
Rzuty karne wykorzystane
0 z 2

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
09.10.2026 11 Chojniczanka ChojniceB. Szczepanek 35'; D. Nowacki 41' 2:2 Podhale Nowy TargM. Lipien 11'; S. Sobczak 68'
04.10.2026 10 Górnik ŁęcznaB. Korbecki 10'; F. Janaszek 27'; J. Myszor 71' (k.) 3:1 Chojniczanka ChojniceJ. Oleksiewicz 74'
19.09.2026 9 Chojniczanka ChojniceV. Šabala 4'; K. Janicki 6'; J. Oleksiewicz 71' 3:1 Olimpia GrudziądzB. Zbiciak 27'
12.09.2026 8 Świt SkolwinA. Frączczak 27' (k.) 1:5 Chojniczanka ChojniceV. Šabala 23'; M. Tkocz 37'; K. Janicki 61', 70'; H. Sobol 87'
05.09.2026 7 Chojniczanka ChojniceV. Šabala 25'; S. Stypulkowski 64' 2:2 Resovia RzeszówJ. Letniowski 10'; D. Oko 37'
29.08.2026 6 Sokół KleczewK. Spiewak 67' (k.) 1:1 Chojniczanka ChojniceV. Šabala 4'
21.08.2026 5 Chojniczanka ChojniceF. Mosek 33'; V. Šabala 77' 2:0 Stal Stalowa Wola
15.08.2026 4 Śląsk Wrocław IIK. Danielewicz 19' 1:2 Chojniczanka ChojniceM. Bąkowicz 53'; J. Oleksiewicz 76'
09.08.2026 3 Chojniczanka ChojniceJ. Oleksiewicz 90' 1:4 Znicz PruszkówA. Bartoszewicz 29'; Bartosz Mazurek 32'; T. Proczek 80'; A. Kazimierczak 83'
02.08.2026 2 Sandecja Nowy SączA. Brenkus 39' (k.); A. Maring 46'; P. Kieliś 60' 3:0 Chojniczanka Chojnice
26.07.2026 1 Chojniczanka Chojnice 0:1 Tychy 71T. Rygula 38'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1V. Šabala51
2J. Oleksiewicz41
3K. Janicki31
4B. Szczepanek12
4D. Nowacki1
4F. Mosek1
4H. Sobol1
4M. Bąkowicz12
4M. Tkocz1
4S. Stypulkowski11

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
D. Primel29330020
Adrian Czerniewicz88160000
Obrońcy
M. Bąkowicz2241241
D. Yukhymovych3290000
R. Mustafaev6200000
M. Tkocz19231020
J. Goliński21200000
M. Meyer26200000
J. Tecław33260000
D. Szot43240000
Janek Smolarczyk44190010
M. Morek51180000
Pomocnicy
R. Majtyka5270000
B. Szczepanek7241210
S. Stypulkowski8191100
K. Janicki11213110
H. Adamczyk27270200
K. Stoklosa30220000
J. Romanik31200030
D. Nowacki34271040
F. Mosek80171000
A. Czyzewski190000
Napastnicy
H. Sobol9251000
M. Famulak10260000
V. Šabala20315100
J. Sobeczko30190100
J. Plawski77180000
J. Oleksiewicz97194100

Skład zgłoszony do rozgrywek (28). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: II liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Znicz Pruszków 11 26 24:12
2 Tychy 71 11 23 17:6
3 Górnik Łęczna 11 20 21:13
4 Hutnik Kraków 11 18 18:14
5 Podhale Nowy Targ 11 18 22:20
6 Olimpia Grudziądz 11 18 14:16
7 Rekord Bielsko-Biała 11 17 16:12
8 Zawisza Bydgoszcz 11 16 17:14
9 Sandecja Nowy Sącz 11 16 15:12
10 Lechia Zielona Góra 11 15 20:18
11 Chojniczanka Chojnice 11 15 19:19
12 Avia Świdnik 11 14 14:17
13 Stal Stalowa Wola 11 13 19:23
14 Legia Warszawa II 10 12 20:17
15 Śląsk Wrocław II 10 9 17:20
16 Sokół Kleczew 11 8 12:25
17 Świt Skolwin 11 8 11:25
18 Resovia Rzeszów 11 4 7:20

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.